Колосеумот во Рим низ призмата на различни фотографи

31 јануари, 20120
Colosseum-in-Rome-7

Колосеумот во Рим е една од најпосетуваните и најфотографираните туристички атракции во светот. Но понекогаш како туристи не успеваме да сликнеме убава и интересна фотографија од локациите кои ги посетуваме. Па така ние ви прикажуваме фотографии од оваа прекрасна локација сликани од неколкумина талентирани фотографи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma