Комичарката Џоан Риверс направила неверојатни 735 хируршки интервенции!

26 јануари, 20120
fashion-police-1

Комичарката Џоан Риверс и на 79 години не се откажува од пластични операции, а последната ја направила во својата реалити емисија “Џоан и Мелиса: Џоан знае најдобро.”
И покрај загриженоста на семејството, Риверс по 735 пат отишла под нож, овој пат за затегнување на својот врат. А на приговорите на семејството одговорила дека несака да се запостави.

“Моето тело е храм, а на мојот храм му е потребен редизајн”, изјавила Џоан и ја открила шокантната бројка од 734 посети на пластичен хирург.

http://www.youtube.com/watch?v=a3GzQQlb9ic&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber