Компилација која мора да се слушне :)

18 февруари, 20120
exhaust

Навистина прекрасни глетки и звуци на некои од највозбудливите автомобили.

YouTube членот, Jorrie2, ја има направено оваа компилација за сите нас, прикажувајќи ги супер-автомобилите за задоволство на нашите очи и уши.

Вредни 11 минути со нон-стоп акција… едноставно, уживајте! 😉

httpv://www.youtube.com/watch?v=zSQh0MuIxBk#!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma