Конечно Ријана и видеото за Where Have You Been!

1 мај, 20120

Where Have You Been пее Ријана во својот нов спот, кој се заканува да ја загрози популарноста на We Found Love!

По мирниот You Da One сингл, Ријана ни донесе вистински, летен, клубски хит, кој без сомнеж ќе владее на топ листите. Пјачката на пробите каде ја видоме без шминка, зборуваше дека сакала овој спот да биде со играње: “ Се е во перформансот, будење на емоции преку телото” изјавила Ријана, а ние велиме дозта зборување, уживајте во спотот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi