Kреативна мајка која ги претвора цртежите на децата во играчки

12 мај, 20120
1

Погледнете ја оваа прекрасна идеја на една креативна мајка. Таа се решила да направи плишана играчка од еден цртеж на нејзиното четири годишно дете. Потоа направила уште неколку, и добила одлична идеја, сето тоа го претворила во бизнис. Отворила сопствено студио и од тогаш креирала илјадници играчки базирани на цртежи од различни деца. Браво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi