Kреативна уметност со користење на Photoshop

18 февруари, 20120
Creative-Photoshop-art-by-Pierre-Beteille-5

Погледнете ги овие неверојатни фотографии креирани од уметникот Пјер Бетеиле. Тој создал интересни уметнички фотографии користејќи Photoshop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma