Крис, како можеш да ја лажеш, додека спиеш со мене? – Ријана

6 јануари, 20120
chrisbrownrihannajlpzrt625

Ријана повторно се слуша со нејзиниот поранешен дечко Крис Браун. Откако пред три години, ја претепа, се шпекулира дека се повторно во љубов. Исто така, приказната е дека Крис ја изневерува сегашната девојка со Ријана. Гласини ги поттикна пејачката кога на својот Твитер профил напиша дека Браун ја лаже својата девојка.

“Како можеш да ја лажеш, додека спиеш со мене”, праша Ријана на нејзиниот Твитер. Покрај тоа, медиуми се преполни со информации според кои Ријана никогаш не престанала да го сака “лошкото“ Браун.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber