Кристина е среќна и задоволна и со вишокот килограми!

9 јануари, 20120
cristinaaguilera

Кристина Агилера прозборе за своите проблеми со вишокот килограми, но и за она што треба да го поседувате ако сакате да бидете во светот на шоу бизнисот. Некогаш една од најпознатите тинејџерски ѕвезди, Кристина од мали нозе е навикната на медиумско внимание. “Мора да бидете силна, моќна и многу самоуверена жена”, изјавила Агилера.

“Жените се како под микроскоп. Додека сум среќна во својата кожа, тоа ќе го забележат и другите”, изјавила Агилера како надополнување за критиките за својот изглед. Сепак, убаво е што до неа е и дечкото Мет Рутлер. “Имам момче кое го сака моето тело, го сакам моето тело, имам здрав и среќен син и тоа е се што ми е важно”, додава пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber