Курсеви по проституција?!

13 мај, 20120
s2

Само за 100 евра фирмата ќе ги запознае „кандидатките“ со историјата на најдревната професија, ќе ги научи како да се служат се секс играчки и ќе ги обучи успешно да ги применуваат најпопуларните пози од Камасутра, пишува во британскиот „Дејли мејл“.

После обуката „матурантките“ ќе ја добијат и првата понуда за работа – да ја водат практичната настава во училиштето на истата фирма.

Идејата предизвика бран критики во оваа претежно католичка држава и мнозинството велат дека тоа е лош начин да се обезбедат работни места за шпанките државјанки кои останале без работа, се вели меѓу другото во списанието.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi