Лејди Гага повторно ги изненади фановите со својот моден избор!

23 април, 20120
lejdi-gaga

Пејачката Лједи Гага вчера пристигна во Сеул во Јужна Кореа каде ја започнува својата турнеја.

Уште на аеродромот ги изненади своите фанови, бидејќи се појавила во убав бел Atelier Versace фустан со златни детали. Својот изглед го надополнила со бели ракавици со маска прекриена со бисери.

По концертот во Сеул, 27 април, контроверзната пејачка ќе ја продолжи својата турнеја со концерти во Хонг Конг, Јапонија, Тајван, Филипини, Тајланд, Сингапур, Индонезија, Нов Зеланд и Австралија.
По Азија, Гага доаѓа во Европа, каде ќе одржи 21 концерт како дел од својата “Born This Way” турнеја.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber