Лејди Гага во хотелската соба оставила када полна со крв???

3 јануари, 20120
1

Каде и да помине, Лејди Гага остава трага, а така било и минатото лето кога ексцентричната пејачка одмарала во хотелот Intercontinental во Лондон. Поп ѕвездата тогаш во својот апартман оставила када полна со крв.

Персоналот од хотелот бил шокиран од оваа сцена, а една од собарките тврди дека пејачката се бањала во крв за време сатанскиот ритуал. Друг извор вели дека станува збор за течност многу слична на крв која пејачката ја користела како дел од костимот за настапот.

Ова не е прв пат како Лејди Гага е обвинета за необично однесување во хотелите. Пејачката наводно многу се плаши од злите духови и поради тоа секоја хотелска соба е разгледувана од експерти пред таа да влезе во неа. Не сака да преспие никаде каде што не е сигурна дека нема духови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber