Летајте го вашето милениче преку телефон :)))

12 јануари, 20120
heirwe9

Љубители на гаџети, дали некогаш сте размислиле колку е кул да имате робот милениче кое може да лета. Новата верзија на Parrot AR Drone 2.0 пристигнува во следните неколку месеци и ви овозможува вистинска забава.

Благодарение на новите технолошки усовршувања, преку WiFi сигналот од вашиот iPhone, iPad или од Android Smartphones како на пример HTC Sensation контролата на овој апарат е многу едноставна. На предна страна од апаратот е сместена 720p навигациона камера, со HD видео подршка и сензор кој ја одредува неговата брзина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber