Линда Томпсон: Елвис Присли беше крал во креветот! :))

8 јануари, 20121
elvis_presley

“Тој беше прекрасна личност, многу талентиран и добар човек”, објаснила Линда Томпсон за својот поранешен љубовник и кралот на rock and roll-от Елвис Пресли.
Всушност, Линда се забавувала со Елвис во 1972 година откако тој се разведе од сопругата Присила, а двојката имале многу страсна врска.
На прашањето како ќе го искоментира сексот со Елвис, Линда открила: “ Да речеме дека тој беше крал во многу повеќе погледи, не само во rock and roll-от…”

One comment

  • Simona

    12 јануари, 2012 at 04:54

    Kral !! <3

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber