Линдзи Лохан го истетовирала слоганот “Живеј без жалење”!

9 јануари, 20120
lindzi

Позади Линдзи Лохан е една д најтешките години во животот, а за никогаш да не ја заборави, актерката одлучила на зголобот на раката да го истетовира слоганот “Живеј без жалење”.

Лило е позната како голем обожавател на тетоважи, а пред само неколку месеци на ребрата истетовирала стихови од песна на Били Џоел. Новата тетоважа е многу помала, но за Линдзи многу важна.

Актерката имаше бурна година во која беше уапсена неколку пати, а во моментов отслужува условна затворска казна во општествено корисна работа.

Лохан наводно едвај го чека 29 март, денот кога конечно ќе биде слободна, а 2012 година за неа ќе биде нов почеток, почеток на живот без осврнување на “блескавото” минато.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber