Линдзи Лохан: Нема да го бакнувам Чарли Шин, ќе добијам херпес

27 декември, 20120
lindzi lohan

Иако и помогна да отплати дел од даночниот долг, Линдзи Лохан предизвикала проблеми на снимањето на петтиот дел на “Scary Movie” кога одбила да го бакне колегата Черли Шин.

Во моментот кога требало да снимат заедничка сцена, Линдзи почнала да вика и да прави драма.

“Лежеа во кревет, а во еден момент таа почна да вреска и му кажа на Шин да не и се доближува. Кога продуцентот праша во што е проблемот, Линдзи одговори дека не сака да го бакнува, бидејќи не знаела каде се ја пикнал устата и не сака да добие херпес”, изјавува извор од снимањето.

За среќа, Чарли Шин на ова не реагирал никако.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber