Љубовниците не се кријат повеќе: Ким Кардашијан шета со новиот дечко! :)))

23 април, 20120
kim

Изгледа дека медиумите беа во право кога ги поврзуваа. Сега, официјално почнаа да се појавуваат.

Ким Кардашиан и Кени Вест  беа фотографирани расположени додека шетаа на улиците на Њујорк. Насмеани и во одлично расположение изгледаа дека целосно уживаат во својата љубов.

Се чини дека Ким го користи секој момент да биде со нејзиниот нов дечко. Сепак, може да се примети дека со Вест се гледа повремено. Ким, веднаш не се пресели во Њујорк, ниту пак се пресели во неговиот стан, туку се одлучи да ги успори малку работите. Изгледа дека Ким има нешто научено од претходната врска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi