Мадона и кажа НЕ на Бритни!!!

14 февруари, 20120
madonnaJLP625622012

Пред нешто помалку од 10 години за време на настап поп кралицата Мадона и поранешната поп-принцеза Бритни Спирс имаа страсен бакнеж. Љубовта, барем што се однесува до музиката трае до денес, но пејачките не реализираа никава соработка ниту на новиот албум на Мадона “MDNA”. Според гласините дека во нејзината песна “Girls Gone Wild”,  изведувач е и Бритни, Мадона одговори: “Не, но може да ми се приклучи на сцената и заедно со мене да ја изведе, доколку сака”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber