Мадона не може да си најде маж! A да ја правиме Македонска снаа???:))

13 јануари, 20120
Madonna Rocks Red Gloves At The W.E. Premiere

Мадона открива дека не би скала животот да го помине сама:”Не сакам да живеам сама. Го сакам тоа што сум мајка, децата ме исполнуваат на многу начини и ме инспирираат, но ми треба партнер во животот, а мислам дека повеќето луѓе вака се чувствуваат”, изјавила пејачката.

“Никогаш не сум живеела конвенционално, па глупаво би било и од мене и од другите да мислат дека одеднаш сум почнала да носам конвенционални одлуки”, додава Мадона. Пејачката исто така објаснува дека никогаш немала намера да биде во врска со маж кој е многу помлад од неа. Таа беше во врска со 24 – годишен бразилски модел. “Едноставно така се случи. Тоа е она романтичното во мене, сретнав некој кој ми е важен и ја занемарувам неговата возраст”, вели Мадона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber