Мали, секоја чест!!!

10 мај, 20120

Аудицијата од четвртата сезона на украинското шоу за таленти ќе биде запамтена по настапот на малиот Богдан… и неговите партнери кои возеа мотори додека тој правеше акробации.

Знаењето на циркуски акробат се стекнува рано, но се усовршува цел живот. Малиот Богдан ќе воодушеви сите, па затоа добие овации и аплаузи од публиката.

httpv://www.youtube.com/watch?v=oWK6TSxmzBY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi