Мало освежување од Алесанда Амбросио! Не пропуштајте видеото :)))

5 јануари, 20120
alesandra

Откако неодамна објавила на Twitter своја готографија од плажа, манекенката Алесандра Амбросио сега своите фанови на Facebook ги почести со кратко видео со кое повторно ги потсети зашто ја вбројуваат меѓу најубавите жени во светот.

Бразилката Алесандра Амбросио видеото го снимила пред втората бременост, а во него ја открива и тетоважата која и се наоѓа над задникот.

Иако неодамна дознавме дека е бремена пред неколку дена на Twitter објавила фотографија на која се гледа бременоста.

Алесандра со нејзиниот вереник Џејми Мазур, веќе има три годишна ќерка, Ања.

http://www.youtube.com/watch?v=LR6Xpd8nwPs&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber