Мараја Кери во Аспен за Нова Година!!! Сакам и јас, ама ај догодина!!!

2 јануари, 20120
111111111

Популарната пејачка Мараја Кери Новата Година ја дочека со сопругот Ник Кенон и своите дечиња, и тоа на едно од најубавите места за зимска идила на светот – Аспен.

Аспен сигурно прво ве асоцира на филмот „Глупавиот и поглупавиот“, но ова е едно од најлуксузните и најбараните дестинации зимно време во светот.

Пејачката решила ги помине празниците токму во Аспен, бидејќи смета дека е совршено место за зимска семејна идила и одлична локација за да ги помине новогодишните и божиќните празници со своите близначиња.

Мараја изјавила дека ова за неа била најубавиот дочек на Нова Година во нејзиниот живот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber