Марк Ентони и порачал на Џенифер да посeти психијатар! :)))

11 јануари, 20120
marcanthony_jenniferlbfbopez

Марк Ентони и порачал на својата поранешна сопруга Џенифер Лопез дека би требала да посети психијатар поради својата неспособност да биде сама. Всушност, музичарот на својата поранешна сопруга и замeрил што влегува од една во друга романтична врска. Двојката во текот на викендот имале уште еден конфликт. Ентони се жали дека не ги гледа доволно своите близначиња и сака повеќе време да поминува со нив.

“Во последно време се почесто раговорот помеѓу Ентони и Џенифер се претвора во расправија. Бидејќи му кажала дека не е доволно добар и внимателен татко , а тој на неа дека постојано ги менува плановите за патување со децата во последен момент”, изјавил извор близок на двојката. Вистинската причина на лутината на Ентони очигледно е врската на Џенифер со помладиот Каспер. Наводно врската на Џенифер и Каспер е многу сериозна и Марк е многу бесен поради тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber