Maрк Ентони: Нова девојка, нова тетоважа :))))

22 јануари, 20120
marcanthony_shannondelima_facebooktwittegjbvugbr

Mарк Ентони ја преработил својата стара тетоважа “Џенифер” и одлучил да и покаже на својата нова девојка Шенон де Лима колку е заинтересиран за неа. На местото каде некогаш беше тетоважата посветена на Џенифер, Марк истетовирал реплика, Статуата на слободата.
Заљубениот пејач неодамна на Twitter објави дека моделот од Внецуела е неговата Статуата на слободата. Според шпекулациите, Шенон била присутна кога се обработувала тетоважата, како и неговата 17- годишна ќерка која исто така се тетовирала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber