Мераци: Kејт Мос и Наоми Кемпбел топлес:)

28 ноември, 20120
kate-moss-naomi-campbell-topless

Едни од најпознатите супермодели во светот се најдоа на насловната страница на руското списание „Interview“. Кејт Мос и Наоми Кемпбел позираат една до друга.

На некои од фотографиите двете манекенки се топлес, додека на други носат дизајнерска облека од модни куќи како Гучи и Сен Лорен.

COVER_NAOMI+KATE_0001_0001.indd

INTERVIEW RUSSIA- Kate Moss & Naomi Campbell in Naomi & Kate by Mert & Marcus. Patti Wilson, December 2012, www.imageamplified.com, Image Amplified (7)

INTERVIEW RUSSIA- Kate Moss & Naomi Campbell in Naomi & Kate by Mert & Marcus. Patti Wilson, December 2012, www.imageamplified.com, Image Amplified (4)

 

INTERVIEW RUSSIA- Kate Moss & Naomi Campbell in Naomi & Kate by Mert & Marcus. Patti Wilson, December 2012, www.imageamplified.com, Image Amplified (5)

INTERVIEW RUSSIA- Kate Moss & Naomi Campbell in Naomi & Kate by Mert & Marcus. Patti Wilson, December 2012, www.imageamplified.com, Image Amplified (6)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber