Мет Дејмон обожава да прави деца! Тооо мајсторе :)))

4 јануари, 20120
mattdamon-lucianabarroso

Мет Дејмон e познат по многубројното семејство, а актерот открил и колку всушност правењето на деца го прави среќен. “Најсерќен сум во кревет додека правам деца, и во болница кога гледам како доаѓаат на свет”, изјавил Дејмон, кој со сопругата Луциана Баросо има три ќерки и нејзините три ќерки од претходната врска.

На Дејмон не му смета што во семејството преовладува женскиот род.”Кога мојата Изабел имаше 18 месеци, ме замоли за слатки. Не и дадов, па повторно ме праша и морав да попуштам. Тогаш мојата жена влезе во собата и Изабела страмежливо ја погледна и ја подигна главата. Во тој момент знаев дека тоа мало суштество  со само 18 месеци има потполна контрола над мене. Мажитее немаат шанси. Ние сме сосема различни”, изјавил актерот.

 

Цветко ѕвони на телефон:
‎- Ало, дали е тоа советувалиштето за алкохоличари?
– Да, повелете, како можеме да ви помогнеме?
– Ќе може да ми кажете како се прави Мохито?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber