Метро за малку ќе влетало во детско игралиште! :(((

9 февруари, 20120
54trw

Воз  на подземната желеница во Сантијао излетал од шините, а во несреќата е повреден само машиновозачот.

Во него немало патници бидејќи се работело за тест возење, единствено полесно е п овреден само машино возачот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3XdUbI_WsoQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber