Misool Eco Resort – Фасцинантна убавина во Индонезија

12 мај, 20120
4

Misool Eco Resort се наоѓа во Раја Ампат, Индонезија. Ова одмаралиште нуди екслузивен луксузен одмор од соништата, особено доколку сакате да го почувствувате морскиот свет. На неговите посетители им нуди одлична опрема за нуркање со која може да се ужива во подморските убавини. Погледнете ја оваа неодолива убавина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi