Моделите на Victoria’s Secret ги избраа најсексипилните жени за 2012 година!

10 мај, 20120
seksi

Убавиците од модната куќа Victoria’s Secret составиле листа на најсекси холивудски ѕвезди за 2012 година.

Кендис Свинпул, Ерин Хедертон, Линдзи Елингсон и Тони Гран, “ангелите” од познатиот моден бренд, објавиле видео во кое објаснуваат “што и кој е секси”.

За најсексипилна актерка ја одбрале Шарлиз Терон, најсексипилна мама пејачката Бијонсе, додека “најсекси нозе”има девојката на Џорџ Клуни, Стејси Киблер.

Најсекси “увоз”, односно интернационална ѕвезда е Дајен Кругер, Џесика Честејн има најсексипилна насмевка, најдобра смисла за хумор има Ема Стоун, најубави очи Џенифер Лоренс, а најсекси стил Блејк Лајвли.

http://www.youtube.com/watch?v=xSGtWQGCtes&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi