Момчето на покојната Ејми Вајнхаус обвинет за силување, му се заканува затвор!

29 април, 20120
mu90

Рег Травис го пријавила една познаничка, тој тврди дека е невин, а девојката тврди дека ја силувал во јануари месец.

Рег Травис (35) полицијата го уапсила во Лондон. Поранешното момче на Ејми ноќта ја поминал во притвор, а потоа бил пуштен на слобода.

Филмскиот продуцент го пријавила неименувана познаничка, со која наводно понекогаш излегувал.

Рег изјавил дека обвинувањата се лажни. Продуцентот беше во врска со пејчката Ејми Вајнхаус со која планираше и свадба. Таа почина минатата година во јули.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi