Монструозен настан во Чешка! Канибали јаделе месо од деца! :(((

16 февруари, 20120
Монструозен настан во Чешка! Канибали јаделе месо од деца! :(((

Мајка и членови од секстата „Движењето грал“ во подрумот ги држеле нејзините два сина, кои биле врзани со ланци и им биле зимани парчиња од телото, а потоа и јадени. Мајката имала инсталирано монитор во подрумот, за да може од кујната да го надгледува мачењето.

Овој грозоморен злочин бил случајно откриен од еден сосед.

На едното дете делумно му била одрана кожата. Мајката подоцна го признала злочинот, а покрај неа обвинети за грозоморниот злочин биле и нејзината сестра Катерина, барбора Скрле, нејзиниот брат и еден пријател Јан Турек.

httpv://www.youtube.com/watch?v=tgAXdlbc5Pc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber