Можеби треба за започнам да се занимавам со порнографија?!?!?

7 мај, 20120
Michelle_Pfeiffer_222476160

Наскоро актерката ќе ја видиме во новиот филм на Тим Бартон “Dark Shadows”, а сите беа изненадени од нејзината изјава и планови за во иднина.

“Моите партнери со кои играм стануваат се помлади и помлади. Во текот на годините имам снимено секс сцени со Ештон Качер, Руперт Фриендо, исто така и со Зак Ефрон. Ако ова продолжи, ќе завршам во порнографските води. На 32 години го снимив “The Russian House” со Шон Конери, кој тогаш имаше 60 години. Но, веројатно тоа така оди со мажите и нивните партнерки, зарем не? изјави Мишел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi