Му фрлил рачна бомба на возачот кој му го фатил паркинг местото!

14 јануари, 20120
hv56

Незадоволен поради тоа што некој му го зафатил паркинг местото, еден русин фрлил рачна бомба на парикираниот автомобил, соопштила руската полиција.
Како што пренесуваат странските агенции, нападнатиот возач успеал на време да излезе од автомобилот и да си го спаси животот. Тој бил префрлен во болница со повреди на нозете.
полицијата во Санкт Петерсбург трага за „бомбашот“ кој побегнал веднаш по нападот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber