Му провалила дома и го силувала!

25 март, 20120
157042

Ребека Хелен Елдер провалила во куќа на непознат маж и го нападнала.

Аделаид – Ребека Хелен Елдер (39) од Австралија, осомничена е дека во септември минатата година провалила во куќа на непознат маж, а потоа го силувала.

Жената без согласност на жртвата го присилила на орален секс. Од пишувањето на австралиските медиуми не се знае дали таа му дала орален секс  на нападнатиот маж или пак го присилила тој да ја задоволи орално.

Жената сега се брани од слобода, а е обвинета за разбојништво и силување, судењето ќе продолжи во април.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/