На Клои и понудија 250.000 долари за тест за татковство :)))

20 јануари, 20120
klankardashian

Откако неодамна почнаа шпекулациите  за тоа како Клое не го дели биолоѓкиот татко со своите сестри, еден радиски водител одлучил да стави крај на шпекулациите. Наводно, една американска радио станица и понудила на реалити ѕвездата 250.000 долари за да се направи ДНК тест со кој би се докажало дали таа навистина е ќерка на починатиот Роберт Кардашијан.

Елен Кардашијан изјавила: “Роберт се сомневаше дека Клои не е негова. Секој нормален човек би се запрашал исто ако знаел дека неговата сопруга го изневерува”. Мајката на Клои додава дека Роберт никогаш не се помислил на тест за татковство, бидејќи многу ја сакал својата ќерка.

Клои сеуште не одговорила на понудата, но ако сепак се одлучи да ја прифати, сите праи ќе бидат донирани во добротворни цели. Старлетата и нејзината мајка Крис ги демантирале сите обвиненија преку своите Twitter профили.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber