На кого Карлеуша му е должна за се!?

16 февруари, 20120
јк

Јелена Карлеуша поставила фотографија од себе и личноста на која му е должна за се. А утрово, штом ги отворила очите, поделила неколку зборови со своите фанови кои ја следат на социјалната мрежа…

Сите веќе знаеме колку Јелена Карлеуша ја сака својата мајка Дивна. Таа, тоа уште еднаш го покажала,  пишувајќи под нивната заедничка фотографија:

-Се што сум и се што ќе бидам, му должам на мојот ангел, мама Дивна.

Штом се разбудила ова утро, Јелена им се обратила на фаноците и помеѓу останатото, ги повикала да ја “следат” на споменатата социјална мрежа. Очигледно дека војната помеѓу повеќе Твитер следбеници се продолжува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma