На Том Круз му недостига ќерката Сури – со ноќи плаче за неа!

24 ноември, 20120
tom kruz
Познатиот холивудски заводник Том Круз е многу несреќен, бидејќи неговата ќерка Сури не е до него.

После разводот од Кејти Холмс девојчето припаднало на мајка и’, и тоа довело до тоа Том да не може да престане да плаче бидејќи е постојано одвоен од неа.

Изворот открил дека популарниот актер со ноќи плаче, бидејќи му недостига неговата ќерка:

„Разводот страшно ги погоди Том и Сури, а не и’ е лесно ни на Кејти која во јавност мора да ги трпи разгалените испади на својата ќерка“ – објавил тој.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber