На згодниот Андреј Пејиќ му се пуштале мажи :))

3 јануари, 20120
Andrej-Pejic-on-Sunday-Night

Најпознатиот андроген модел Андреј Пејиќ целосно освојува со својот изглед –од маж лесно се претвори во жена, па мнгумина наседнуваат на неговата женственост и шарм.

Новинарите од еден српески магазин го посетиле родното место на убавиот манекен Андреј Пејиќ, како што таму кажуваат “кога сеуште беше маж”. Во селотот го паметат како мирно момче кое било многу убаво уште како мало. Сите се горди на својот поранешен сограѓанин и никому не му пречи што е познат по својата женственост.

-Каков е, таков е, наш е, изјавил еден од жителите. Сопстевикот на локалното кафуле раскажал ситуација во која пред неколку години Андреј  дошол во посета на селото со двајца пријатели. Вели дека познатиот манекен и тогаш бил “женско”.  “Дојде со две англичанки или австралијанки, незнам што беа. Во кафулето беа присутни уште две три момчиња од околните села. Не знаеа дека Андреј е машко, па почнаа да се врткаат околу нив, но кога видоа за што се работи, веднаш го фатија патот под нозе, едвај стигнав да им го наплатам пијалокот. Тие мислеа дека на масата сите се девојки”, се насмеал кафанџијата и сограѓанинот на Андреј.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber