“Надувана публика”

5 јануари, 20120
naslovna

Во потреба сте од голема толпа луѓе, но немате илјадници восхитени следбеници на располагање? Зошто да не одите со надувување на толпата? Следниот пат кога ќе видите на филм буквално екипа од илјадници кои гледаат од трибините, не заборавајте… чиста оптичка варка. Од 2002 година, надуваните толпи се гледаат (но не забележав) во над 80 играни филмови и многу телевизиски емисии и реклами. Погледнете сами 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber