Најбројната фамилија во Америка има 19 деца! :)

9 февруари, 20120
c54

Семејството кое засега спаѓа во најбројното американско семејство доби уште еден нов член, бидејќи Кели Бејтс од Тенеси го роди своето 19-то дете. Најновиот член на семејството Бејтс е малиот Џеб Колтон, а мајката Кели (45) изјавила дека неговото име значи „Божји пријател“.

„Многу сме благодарни и среќни. Им благодариме на сите пријатели и семејството за нивните молитви и поддршка која ни ја даваат“, напишала мајката на семејниот блог.

Мајката Кели неодамна изјавила дека се чувствува сосема нормално кога е бремена, а скоро необично кога не е.

Куќата на семејството Бејтс има пет машини за алишта и три сушари, поседуваат и две комбиња за да може сите заедно да одат на патување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber