Најинтересната када на светот

5 април, 20120
nas kada

Ова дефинитивно е најинтересната када на светот, која е дело на дизајнерот Рон Арад. Оваа луксузна када буквално  ги надминува сите останати концепти и обезбедува неверојатно задоволство.

Може да се трансформира од када во туш, во зависност од вашите потреби, но сега за сега кадата останува само прототип, иако италијанскиот бренд Теуко веќе работи на пуштање на овој концепт во продажба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi