Најубавиот меѓу девојките! Момчето манекенка најбаран во светот! :)))

18 февруари, 20120
536cvyfv2

Босанецот Андреј Пејиќ е веројатно најубавото момче во светот на модата, па не за џабе се повеќе се појавува во улога на манекенка, отколку манекен. Неодамна тој дури сними и реклама за женски градници во Холандија, каде слоганот беше: „пуш ап градникот ќе ви даде два броја поголем изглед на градите“, а беше претставен од Андреј. Маж. Па замислете што може да  направи за жена.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma