Најубавите жени на фудбалерите на едно место!

17 декември, 20120
1

Магазинот „Talksport“ ги одбра најатрактивните сопруги на некои од најпознатите светски фудбалери.

Ирина Шајк, Рафаела Фико, Шакира, Хелен Фланган, Колин Руни, Ејби Кленси, Нивес Целзиус се само дел од тимот убавици кој веројатно сите мажи би сакале повеќе да ги гледаат, отколку било кој фудбалски клуб во кој настапуваат нивните сопрузи или дечковци.

Сите овие убавици на едно место можете да ги погледнете во приложеното видео!

http://www.youtube.com/watch?v=Gnedu_EvqFk&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber