НАСА снимила туѓо летало покрај Сонцето?!

1 мај, 20120

Познато е дека ниту едно летало од Земјата неможе да ја поднесе топлината во близина на Сонцето. Но, тоа не значи дека вонземјаните немаат развиено таква технологија која им овозможува да се приближат до сонцето.

Овие шпекулации ги предизвика снимката која ја направила НАСА, а на која се забележува како во непосредна близина на Сонцето се наоѓа голема конструкција.

Што точно забележале камерите на НАСА, погледнете во видеото:

httpv://www.youtube.com/watch?v=F4HcsGItUyU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber