Наскоро ќе наполни 54 години….а еве ја повторно во “жежок” секси трилер :)))

4 февруари, 20120
Sheron_stone_5

Во новиот филм Attachment, Sharon Stone ќе глуми мажена жена која поминува една ноќ со некој непознат млад студент, а потоа дознава дека тој е дечко на нејзината ќерка.

Преубавата русокоса од Холивуд, во март ќе го прослави својот 54 роденден и се враќа на стариот терен!

Ниту во својата шеста деценија, Stone не е премногу стара за улогата на секси прељубница, која ќе игра во новиот жежок трилер на Tony Kaye.

Филмот Attachment ќе започне да се снима во април, а во него Stone ќе глуми омажена жена која поминува ноќ со атрактивен млад студент, а потоа дознава дека тој е дечко на нејзината ќерка.

Sharon се прослави со својата улога во филмот Basic Instinct во кој ги маѓепса режисерите и публиката, па потоа следуваа слични улоги во филмовите The Specialist, Sliver, Basic Instinct 2…

Да се ​​потсетиме на една од најпознатите филмски сцени:

httpv://www.youtube.com/watch?v=YIlQ2UbKB8Q

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber