Наташа Беквалац се фрли во промет :)))

15 февруари, 20120
natasa bekvalac

Наташа Беквалац баш се фрли во промет. Откако го издаде синглот “Јас сум добро” редовно настапува и како што сама вели, “не може да се состави од обврски”…

Барбиката од Нови Сад, чии настапи се едно од најпосетуваните кога е српската естрада во прашање, подготвува посебен репертоар за сите љубители на нејзините ноти. Покрај своите песни, атрактивната Ната утре вечер  во клубот Колектив во Белград ќе ги изведува песните од своите колеги и најавува забава до зори. Сега ни е јасно зошто добро и оди, додека сите “кукаат”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma