Натка ископира уште една светска ѕвезда!

17 јануари, 20120
natka

Познато е дека регионалните ѕвезди понекогаш на настапите знаат да испејат и по некој светски хит. ЈК пее песни од Адел, а Наташа Беквалац хитот на ѕвездата од Барбадос. Но, то не е се…

На интернет порталите вчера се појавија снимки на кои Натка пее песна од Ријана “We found love”! Натка таа вечер сите ги изненадила со својот стајлинг. Но, покрај тоа што Беквалац  ја сака оваа песна, таа буквално ја украла и идејата за спот! Натка во потполност го ископирала истоимениот спот на Ријана за својата песна “Јас сум добро”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber