Навистина убав стан во Њујорк

29 април, 20120
1

Погледнете го овој реновиран стан, кој се простира на 3 спрата и е лоциран во Менхетен, Њујорк. Навистина уникатен и прекрасен простор за живеење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi