Не постојат никакви шанси да се смират Хајди и Сил!

5 февруари, 20120
er4

Иако познатиот модел Хајди Клум и пејачот Сил, се уште не ги тргнале прстените од раце, извор близок до парот изјавил дека нема никакви шанси тие двајца да се смират и повторно да бидат заедно.

Исто така, изворот потврдил дека односот меѓу нив двајца во последните неколку дена станал се полош.

Хајди неизмерно се лутела што Сил во своите разговори со новинарите за новиот албум, постојано зборувал и за крајот на седумгодишниот брак.

Пејачот пак, неодамна изјавил дека не го отфрла шансите да се смири со својата сопруга, но изгледа таква нешто нема да се случи.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma