Некогаш важеше за секс симбол, но погледнете го сега…

25 април, 20120
vyel-kilmer

На премиерата на својот нов филм ж, холивудската легенда изгледал многу поразлично од она што го паметиме.

Вал Килмер засекогаш ќе биде поврзан со улогите кои го прославиле: Топ Ган 1986 и Дорси 1991 година.

Во Њујорк ги шокираше сите фанови особено оние од понежниот пол.

Всушност, поминаа околу дваесет години, но Килимер, кој вежеше за еден од најпознатите холивудски секс симболи денес изгледа “значително” различно отколку во деновите на слава.

Фрлил неколку килограми, кои најмногу се гледаат на неговото лице и брада.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber