Некои навики тешко се менуваат! Кели Озборн му се врати на алкохолот!

21 јануари, 20120
kelly-osbourne

Три години Кели Озборн успешно се држеше подалеку од чашката алкохол, а сега наводно повторно се вратила на пиењето.
27 – годишната Кели била “чиста” уште откако во февруари 2009 година успешно ја заврши рехабилитацијата од зависноста од алкохол и дрога.
Меѓутоа, сега неимануван извор изјавил: “Повторно пие. Ја видов како пие коктели, пиво, шампањ…И приметив дека едвај се држеше на нозе”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma